Ти прокидаєшся у ліжку, але де не зрозуміло. Навколо стіни і бетон. Ліжко просте і скрипуче у вікні темнота. Цікаво де ж я є? Та цього взнати не дано. Ти піднімаєшся з ліжка і на ватних ногах підходиш до вікна . Але фіранку не відсуваєш, а думаєш і гадаєш про то що саме чекає тебе за тим вікном? Дерева ? Природа? Чи знову голі стіни і бетон. Починає повертатись пам’ять і ти згадуєш вчорашній вечір! П’ять чи шість фляжок вина і стільки ж горілки? То де ти ?

Набираючи відваги ти відсуваєш фіранку! І чудо! За вікном був пляж! Теплі хвилі накочуються на лагідний пісочок , а зліва видно темний і густий лісок з деревами! Це було гарно! Ти відкриваєш вікно і вдихаєш свіже повітря ранку! Десь там далеко за хвилями поволі підіймається сонце. Воно золотить хвилі і лишає на воді слід. Хмари розтягнулися у довгі лінії на всьому горизонті. Це так гарно! Це тебе захоплює! Ти відчуваєш легкість і забуваєш про вчорашні страхіття! Сонце по трохи піднімається все вище і вище , вже видно листочки на деревах і можна розгледіти між деревами потічок , який тихим шелестом наповнює повітря! У відповідь йому листочки перешіптуються між собою обговорюючи сонце, яке воно сьогодні тепле. Як приємно це все бачити і відчувати! Голова все ясніша і ясніша!
Ти вже сильний у тобі нема слабкості і ти йдеш до дверей що б вийти на цей пляж і з головою стрибнути у прохолодну водичку і полежати на зеленій травичці не думаючи ні про що і про кого. Ти підходиш до дверей і рухаєш клямку. Дивно! Вона не піддається! Ти налягаєш плечем і з силою налягаєш на неї. Вона все одно не піддається! В душі піднімається дивне відчуття що щось не так. Ти знов підходиш до вікна і визираєш. Пейзаж не змінився , тільки сонце піднялось ще вище, і струмочок шепоче трошки голосніше. Що ж робить?
У голові починають літати дивні думки і ти нарешті наважуєшся на одну з них , а саме вилізти з вікна і піти до води!
Ти перелазиш через підвіконник і зістрибуєш на пісок. Але якось дивно, у ноги дує , та й вітер гуляє по всьому тілу. І головне вітер дує з низу, тобто з піску , що просто не можливо!

Проходячи збоку мізків, і місива крові разом рештками тіла санітар подумав, що ще один напився до чортиків і стрибнув з десятого поверху! І чого їм не сидиться в дома чому вони стрибають? Не розумію…