якось так….усе наперекосяк…хоч для нас….придурків…цей наперекосяк став кращим за будь-який косяк :)
що ж…норма – то явно не для нас…ми ж не є нормальні…..
тож ось вам…приклад…..і називається він….вихідні О20 :)
тож….початок…..вельми несподівана несподіванка дня той самої О…якій 20…..вже початок був інакший…не такий як всі….і звісно незабутній…..ну але стривайте, то тілкьи початок…то тільки ніч…..
а далі…а далі ранок…..занадто просто було б просто приїхати на вокзал….о ні…ні…перед тим треба було побувати в Сокільниках – ну хтоб сумнівався…тож придурки…..
ну що ж….автобус нас не забуде….бо тепер має цілу картину….цілий наш план проведення вихідних…на склі свому….
ну ось..ніби зібрались…ніби їдем…куди їдем…?та куди куди…на то О20 ну :)
і ось вам…починаються події…достойні придурків……взяти вибігти на зупинці з поїзда по цигарки….один вибігає в куртці-ну так….всеодно ідіот…інший ж вибігає в самій кофті….то так…для порівняння ідіотизму…тоді треба їх рятувати…двоє придурків намагаються на дати поїзду поїхати…знаряддя тому в них – то башка то нога…по черзі….що ж діє кажись…але ось дія скінчилась…їдем….тоді інші двоє придурків все пориваються дьорнути той стоп-кран……не знаю що буде далі…але їх зупиняють…ну ладно…ну все….їдем атки далі…а ті двоє-ну врятуємо їх інакшим чином…пізніше доїдусь…а друг їм поможе….
ну ось ми й приїхали….сніги……мммм….гори….мммм…краса……йдем у запланований будинок…от тільки його найдем….
на шляху багато добрих людей…здавалося б, де воин беруться в цьому світі…в тому маленькому містечку…та вони є….на нашому шляху….і ось…знов подяі варта придурків….а будинок то не наш виявляється….бо не підтвердили напередодні……ууууу…..і що ж далі…..
та ось….знову на шліху добрі люди….вони помогли…..і ось…ми вже в нішому будиночку…гарнішому…й…дешевшому…хіба таке буває?та…з нами буває… :)
ммм…задоволені…придурки задоволені……вже й ті двоє добрались, що були загубились…й плюс один…..файно……..ну що…посвяткуємо нарешті? :)
ну святкування…в дусі придурків…подарунки – неповторні…ігри – дурнуваті…..і весь брєд – усе наше…усе рідне… :)
а потім…потім була ніч…ну звісно спали мало…хто чому…та кожен точно чомусь… :)
ну а на ранок…ууууу…ну тож ранок…а що роблять зранку….співають караоке з теліка….отакі от ранки в придурків :)
ну що ж…йдемо вже…хатка звісно просто мммм….та нам пора…..
частина додому…а частина куди – кататись…ну поїхали…. :)
ну атк…навіщо шукати таку машину щоб нормально сісти…ні…то не для нас…ми анйшли таку,в якій довелось сидіти одне на одному… :)
і ось…ми нагорі…..катаємось…катуляємось…заробляємо синяки на правих дупах….і сніг на голові… :)
втомились….нам знову пора……
а назад…додому…дорога та нетака проста…виявилась…навіщо купувати білети завчасно?га?нєєєє….краще прибігти до поїзда…змерзлими й втомленими…..й просину добру людину нас там прийняти….хух…повезло нам,що цими вихідними на нашому щляху добрі люди…..і ось ми втеплі…місця мало…та ми разом…і тепло….. :)
бувайте гори…чекайте нас ще – бо ми вас любимо й про вас не забудемо!
приймай нас…наше коханнячко…наш Львів…ми до тебе повернулись…ми ж придурки…ми ж так раді завжди до тебе повернутись :)