Побувала в незнайомому місці, де були незнайомі мені люди, ми сиділи в колі й розмовляли на теми, про які я мало задумувалась. Всі ці люди були психологами чи так чи інакше були повязані з психологією. Все почалось з 2012, і я ще ні разу не чула таких думок стосовно того.
2012 – стільки негативу йому нарікають, війни, катаклізми, цілий кінець світу. Знімають фільми про це, а дуже заможні люди вже навіть купляють собі сховища….. Більшість людей бояться приходу 2012 року. Іншим в голові ЄВРО 2012, котре не омине й наше місто. І вже якось не до кінця світу.
А це був клаптик людей, котрі асоціюють 2012 рік з чимось шалено позитивним в результаті. Зі зміною свідомості й світогляду людей. І для тих, хто це зможе, далі тільки краще! Просвітлення. Ті ж, хто не зможе адаптуватись до змін – їх життя певно практично й не зміниться. Нажаль.
Та ви би бачили людей, що виражали ось такого роду думки…ЇХ очі аж блистіли, і вони дійсно вірять, що 2012 рік стане для людей, для них, переломним моментом у кращу сторону, і тільки так!!
Насправді це була тільки маленька презентація до тренінгу. Сам він ніяк не повязаний з 2012. Коштує достатньо немало, щоб я зараз на нього не пішла) Та колись неодмінно я б хотіла це спробувати!
Перебування в незнайомому місці з цими незнайомими людьми, й година спілкування з ними – це було того варте, хоч на тренінг наразі й не поїду.
По дорозі звідти в голові крутилось безліч думок, неповязаних ні з тренінгом ні з 2012 роком. Окремі думки, цікаві і незвичні – таким для мене був ефект від тієї зустрічі.
От частина з них.
Люди багато від чого залежать. Всі ті залежності від цигарок, алкоголю, наркотиків…чи простіше – всі ті звички ходити тільки праворуч, тримати будитьник на правому краю столика, одягати певний перстень на певний палець(хоч він підходить не тільки на нього)…….І прикладів повно. То тільки отдекілька моїх дрібничок. Насправді в мене їх більше. А якщо ще порахувати у всіх решта й скласти докупи – скільки непомінтих залежностей ми маємо!!
Настільки незалежний, що можеш піддатись будь-якій залежності.
Безглузда фраза?Тільки на перший погляд. А суть її я поясню-бо це я вчора її придумала….
Якщо людина, котра постійно ходить праворуч, почне постійно ходити ліворуч. Перший час буде некомфортно. Та потім вона адаптується і стане добре себе почувати й там. Звикне. Вона звикла ходити праворуч, а тепер ще й ліворуч. Вона звикла ходити з будь-якої сторони – іншими словами вона звикла до всього(ну в цьому аспекті) – і це можна трактувати як те, що в результаті в неї немає конкретної звички. Вона вже від того незалежна.
І от почати з таких от дрібниць. Потім можна буде ставити більші експерименти. Наприклад, їсти кожного дня їжу з макдональсу напротязі тижня. Як відомо, вона викликає не аби яку залежність. Поїсти тиждень, а потім місяць не їсти ні шматочка такого. З газованою водою зробити так само. І коли вже це спрацювуватиме, ви легко зможете зїсти чізбургер, і наступного дня не захотіти знов. А потім і з алкоголем, і з цигарками. Так можна стати вільним від залежностей, не залежити ні від чого – і як результат дозволяти собі часом будь-що. І от ти вже настільки незалежний, що можеш піддатись будь-якій залежності, і не залежати :)