ми всі такі особливі….ну ну…..
кожен вважає себе таким особливим…таким не таким як усі…..так так…кожен…а чи так насправді є……
адже ж кожен вважає себе особливим – і в цьому ми вже однакові…….та хіба тільки у цьому…?
от я люблю сидіти так, аби обидві ноги були на стільчику….і навіть зараз сиджу саме так….та хіба тільки я?сумніваюсь…..значить це мене особливою не робить….
я сиджу й їм щось за компом…і крихти чогось падають в клаві…і я намагаюсь їх звідтіля виковиряти….але коли не виходить забиваю на то…..ну така вже я…та хіба таке тільки в мене трапляється?наврядчи….а значить і це не робить мене особливою….
ну ото часом прийду додому змучена….познімаю з себе речі й кину на ліжко……а коли вже хочетсья спати то починаю зметати всі ці речі на підлогу бо сил їх розгрібати по місцям вже нема…..отак вони й ночують на підлозі….а я на ліжку….дивно було б якщо навпаки….ну але й це не робить мене особливою….бо так роблю не тільки я……
ну люблю я танцювати…дуріти…..балакати…кричати…ходити по магазинам…щось купувати…..сміятись……ну і ще купу всього…..ну та це люблю не тільки я…….то чому я особлива?
ну люблю я робити дурниці…бавитись в дурнуваті ігри…сходити з розуму…..ну але й це не тільки моє вподобання……то чому ж я особилва?
то чому кожен особливий то?якщо в нас з кимось та купа спільного……а???
ну насамперед…я як і всі ходжу на двох ногах….як і у всіх в мене дві руки…ну і все решта фізіологічне…..тож з анатомічної точки зору ми себе особливими сильно назвати не можемо….то чому всі ми особливі?
ви думаєте я дам вам нарешті відповідь на це питання?хм…а таки дам…..та чіткою вона не буде…вже вибачайте…..
в мене в житті є особливі люди…..для мене вони особливі…для мене вони не такі як усі…..тож вони й вправду не такі як усі…для мене…..
це і є відповідь власне…..
для всього світу ми можемо бути такими ж як усі….однаковісінькими…..та для певних когось ми особливі – і в цьому ми особливі…..вони можуть назвати кожну нашу особливість для них…повірте…бо для них ми й дійсно особливі…неповторні…..щось вони в нас тай бачать…а ми в них…..ну ви ж розумієте про що я…правда?
тож знаєте що…..радійте…радійте якщо в вашому житті є хоч одна особлива для вас людина…яка для вас не така як усі…..радійте, якщо в вашмоу житті є хоч одна людина, для якої ви особливі…..бо тільки тоді ви особливі…а інакше…інакше ви такі ж як усі….