він….як не крути він був для тебе головним чоловіком у житті….
він любив тебе….бо це ти…бо це просто ти…він оберігав тебе…захишав тебе….він робив для тебе усе…і зробив би навіть більше ніж усе…..ну ти ж знаєш про це……
від моменту твого народження його життя було для тебе…заради тебе……
так вже сталось…йому довелось піти…назавжди…..ф то не його вина…нічия…..так вже сталось…
наш світ неідеальний…часто з хорошими людьми трапляється щось погано…часто хороші люди йдуть назавжди, коли ще не час для цього…такий вже наш світ……
зараз тобі так боляче…тобі шалено боляче…..всі твої сльози…всі твої справжні такі гіркі сльози……вони течуть….і навіть не намагаютсья зупинитись – вони мають текти…….ще трошки мають…….
та не думай тільки про себе сонце….памятай про нього…адже він завжди поруч з тобою….і тепер…тепер вні також поруч…….ти його не бачиш – але він поруч…він бачить тебе…він наглядає за тобою……тож йому боляче бачити твої сльози…ти ж головне створіннячко в його житті……тож поплач ще трішки….трішечки…..і перестань…і встань на ноги….і живи……бо тепер ти маєш жити заради нього…щоб він бачив,що ти це можеш…що він зробив для тебе багато – і що це тобі дало багато…і що ти зможеш,зможеш досягти усього, що він не встиг тобі дати!!! йому потрібно це знати!!!
ти повинна піднятись….ти повинна досягти…..для нього….щоб йому там було добре…щоб коли вні дивитсья на твоє життя – щоб він посміхався……
ти знаєм…ми завжди з тобою….ми у всьому тобі допоможемо….ми у всьому тебе підтримаємо……а коли тобі це буде треба – ми зможемо просто помовчати коло тебе…..
він може пишатися тобою вже…він вже тобою пишається…він виростив тебе чудовою…..і справжньою….і він пишається кожним твоїм кроком…..і він радий що в твоєму житті є друзі…справжні…і воин дійсно є…..і він це бачить….
знаєш,кажуть те що анс не вбиває -робить нас сильнішими…..зараз це звучить для тебе як повна дурня – я це розумію……та час….він глушить біль……з часом памятаєтсья тільки хороше…памятається!ти не забудеш його…ніколи…ніколи…ти памятатимеш……і ти будеш щаслива,що 20 років він був поруч з тобою……і ти зрозумієш, що це вже багато….він мусив піти…такий вже то світ…..і як це не банально…а це атки зробить тебе сильнішою…..
ти будеш мати усе….повір….і він завжди буде поруч…буде пишатись тобою…буде радіти за тебе……буде всміхатись тобі…буде обрерігати…….
а ти…ти пробач його за те, що він вже пішов…..якби міг – він би лишився…..