так багато….й так мало…..й так одночасно….
що воно….як воно…..то життя….а?
люди дарують мені секунди….хвилини…години….дні….тижні…..місяці……і часом все мало…..але ж секунди-то вже багато…так багато й так мало…й так одночасно….
секунда нестерпного болю….секунда сильного відчаю….секунда щирої радості…секунда невимовного щастя……правда ж це багато?але ж це всього навсього секунда…а значить це й мало……
в хвилині аж 60 секунд! уявляєте….бути щасливим аж 60 секунд…якщо одна секунда-то вже багато…уявляєте…?тож якщо ви були щасливі хвилину – ви були щасливі 60 разів!!!!!а бути щасливим 60 разів на хвилину…..ммммм……це так….емммм…ну уявіть…..
та щоб це було можливо…треба навчитись….навчитись цінувати кожну секунду життя…..навчитись жити кожною секундою….а інакше…інакше ви так й не отримаєте можливість бути щасливим 60 разів на хвилину……3600 разів на годину….а далі…а більше….а довше….
ви ж тільки пригадайте…адже неодмінно в вашому житті була така секунда…коли ви були надзвичайно щасливі…….та де там секунда…і хвилина – обовязково в кожного була хоча б хвилина…..а отже ви вже були щасливі мінімум 60 разів……а хвилина то така була то не одна…я в цьому впевнена…ви тільки згадайте….і зараз…зараз…коли в вашій голові вспливають спогади про ті солодкі хвилини – зараз від цього ви теж трішки щасливі…..адже вам є що згадати……..адже ви були щасливі вже більш ніж 60 разів….
не забувайте про це….адже саме такі хвилини – це й є щастя…це й є життя…..це й є справжнє щастя….тож живіть….і творіть щастя…60 разів на хвилину….