То має бути сценарієм короткометражки, яку через надмірну жорстокість у кадрах та революційні ідеї не допустять навіть до конкурсу. Або додатком до підручника з історії і теорії літератури.
МОДЕРНІСТИЧНІ ТЕНДЕНЦІЇ ТА ЕКЗИСТЕНЦІАЛІСТСЬКІ КОНЦЕПЦІЇ стали неспроможними відтворити реалії сучасного суспільства.
ПОСТМОДЕРН.
Події Хіросіми та Нагасакі, аеротеракти, В’єтнам, смерть одної неважливої людини. У одного знудженого адміна прямо перед монітором зароджується божевільна ідея.

МОДЕРНІСТИЧНИЙ ЕКЗИСТЕНЦІАЛІЗМ ТА АБСУРДИЗМ продовжує розвивати себе в ПОСТМОДЕРНІЗМІ, проте постмодерністи не намагаються уже щось змінити. Вони просто споглядають або кепкують з жорстокої дійсності. Найцікавішим явищем на тлі американського постмодернізму стає школа “чорного гумору”.
Ми створемо армію. Прапори, на червоному фоні яких два схрещені молоти, обведені кругом (чи так, точно вже не згадаю smile ). Гасло: нехай поганська гадюка нарешті виплюне свій хвіст із писка.
Література АБСУРДУ ХХ-ХХІ ст. несе в собі ВИСНАЖЕННЯ… складається враження ніби Апокаліпсис уже збувся.
Вічність. Можливо вічність яку нам пропонують насправді простіша. Одні народжують інших, підтримуючи таким чином вічність.
Армія знищить все живе. Спочатку ми знищим дітей і жінок. Далі чоловіків і старих. А потім ми знищимо себе. Ми зупиним все і якщо комусь потрібне наше життя, Він зупинить це. Він прийде нарешті…
Режисер може обрати хепіенд (пацифік, куряча лапка, “зелені”, “голубі”, “рожеві” і просто люди) або седенд (в такому разі фільм би не зняв ніхто, полюбому).
Надалі нас чекає повернення до РЕАЛІСТИЧНИХ тенденцій, гуманізму, християнства.
О так, Він прийде, нарешті, бо людство втомилось чекати на Його друге пришестя, бо людству нудно, бо переглянуто вже всі серії сімпсонів, півлітрової миші, доктора хауса, (хіба ше потримає в інтризі каліфорнікейшн, поки його відзнімуть), бо випробувано вже всі коктейлі, виграно вже всіх дівок і пройдено всі карти героїв, бо втрачено віру. Хоча по-суті віру неможливо згубити, а от глузд — цілком можливо. Бо це перш за все знімає відповідальність. Хоча я можу звучати зачовгано і зовсім непереконливо.
Якщо режисер зупиниться на вічності, я його замочу