Я ось недавно, лазив по папках і надибав стареньке фото.

Чим можна зайнятись на теплому місці адміна? Коли давно вже все зроблено і налагоджено, все працює і задоволені користувачі мирно влаштовують чемпіонати по пасьянсу “Косинка”. Правду каже приказка: Лінивий адмін – хороший адмін. І ось представте собі ситуацію: на дворі плюс тридцять з гаком, в кімнаті де понад десять комп’ютерів та людей температура заставляю плавитись мозок і хочеться тільки одного – холоду. І щоб хоч якось розрухати повітря перед спітнілим, напруженим обличчям – правильно, ставлять вентилятор.

Швидкий погляд на поламаний блок живлення, наштовхує на думку про вентилятор потужністю в два Вт.. Крила думок закручуються і з швидкістю триста оберті вилітає ідея – два вентилятори.

І ось після затрачених п’ятнадцяти хвилин, на столі з‘являється пуста банка з під Львівської кави “Галка”, до якої прикріплено два кулера, що дмуть на задоволену пику лінивого адміна. Звісно, естетичним виглядом така “холодильна установка” похвалитись не може, але дієва, принаймні хоч трохи рятує власника.

cool01