Вітаю читачів!

Жиючи в приватному будинку, неочікувано стикнувся з проблемою – в криниці закінчилась вода, швидко звикаєш до благ цивілізації :( Відкриваєш кран, щоб набрати чайник, а води немає…

Тепер на усіх кутах хати де спускаються ринви, було встановлено різноманітні, ванни, бочки та каністри. І дощова вода використовується не тільки для поливу грядок, але й для прання та зливання фекалій.

А ось носити воду відрами мене трохи вже дістало і задумався я частково процес автоматизувати і завести краник від бочок з дощовою водою аж до бачка унітазу.

На теренах інтернета знайшов ось такий резервуар. Звісно таку прикольну конструкцію мені не вдалось повторити :) Вийшов не такий обʼємний резервуар – лише 170 літрів.

Трохи садового шлангу та старої сантехніки і вуаля. Стоїть додатково фільтр грубої очистки. За рік використання вода завжди текла чиста.

Докупив я собі ось такий хитрий стакан який монтується на ринву.

Зверху стакан, нижче врізка з тераси.

Це була версія v1, але виявилось що бочка занадто низько і не вистарчає тиску щоб вода текла в бачок унітазу :)

Кінцевий варіант. Вода збирається і в хаті є краник, з якого витікає безкоштовна, дощова, вода. А оскільки розміщений резервуар біля північної сторони, сонця там досить мало і літом водна не кисне.

Enjoy :)