Вітаю читачів!

Відносно недавно я купив собі два Систейнера для роботи на виїзді. І чесно стверджую – шикарна річ, я у захваті, наскільки все продумано та якісно зроблено. Навіть для домашніх справ замість “моє відро”, почав таскати систейнери.

Але в систейнери не влазять габаритні речі, наприклад васервага, молоток з довгою ручкою. А носити 100500 ящиків та ще й всякі довгі дрібниці від машини на об’єкт не хочеться.

Полазив по інтернеті і наткнувся на рішення від TANOS systainer®. Танос розробляє та виготовляє систейнери для цілого світу і для Festool зокрема, дане рішення дозволяє закріпити додаткові кріплення для “прив’язування” негабаритних речей.

Артикул даного товару Festool Adapt-L 80600242, можете загуглити. Коштує пара в офіційному магазині Tanos – 24 євро. Хоч штука зручна і корисна, але ціна кусається. Якщо коротко, я не готовий заплатити стільки за кусок пластмаси з резинкою :)

Це оригінальні фото адаптерів.

 

І як до нього можна закріпити лінійку. Звісно, вони мають ще декілька можливостей, але особисто мене цікавить тільки васервага :)

От і вирішив собі щось подібне зробити.

Суть цього адаптера, що він кріпиться у комірки для карток з інформацією що в коробці, або ж там можна розмістити візитки. Систейнер має чотири таких комірки, дві спереду і дві з боків. В ці комірки ідеально влазять дві кредитні картки.

Ось що мені вдалось зробити.

Робив з розмахом, дві пари. Спершу склеїв картки до купи на контактний клей – 66.

Вирізав під розмір фанеру та закріпив картку на клей та чорні самонарізи, ну щоб “йой”.

В прототипі я висвердлив отвір під стропу з затяжкою свердлом. Мені це здалось не дуже красивим, тож наступні я зробив краще. Не вийшло одразу зробити добре.

Шкода, на цьому фото не дуже видно, але в фанері є два пази по центру заготовки, які перехрещуються. Це дозволяє змінити положення лямки і кріпити щось горизонтально, якщо використовується один систейнер, або ж вертикально, якщо є колона з декількох систейнерів.

Получилось досить класно та бюджетно, я задоволений, вже навіть протестувати встиг :)

По матеріалах

  • дві кредитки склеєні між собою для надійності
  • фанера 15мм
  • пази в фанері шириною 26мм. глибина 4мм
  • лямка довжиною 300мм, затяжка (не знаю як вона правильно зветься)
  • чорні самонарізи 15мм які прийшлость трохи обрізати

Enjoy ;)